Casa Pucon Villa Hueney
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Pucon Villa Hueney με 1 υπνοδωμάτιο μπορεί να φιλοξενήσει έως 8 άτομα και διαθέτει σάουνα.
Η βίλα με 4 μπάνια έχει μπάνιο με πλυντήριο.
Οι επισκέπτες της παραθεριστικής κατοικίας μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στη μικρή κουζίνα. Μια από τις επιλογές για φαγητό είναι Wenu Pillan Brewing Company που σερβίρει πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν να κολυμπήσουν στην εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο ή να χαλαρώσουν στο κέντρο ευεξίας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Playa Los Chilcos3 χλμ.
- Playa Chilco3,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Πουκόν18 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Χώρος αποθήκευσης σκι
Γεύματα και ποτά
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Σάουνα
- Σκι
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Pucon Villa Hueney;
Οι πελάτες της η Casa Pucon Villa Hueney μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Η Casa Pucon Villa Hueney διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Pucon Villa Hueney θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Pucon Villa Hueney;
Οι πελάτες της η Casa Pucon Villa Hueney είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.